8 C°

Zadar poražen od Kapošvara

Autor: Drago Bajković

02.07.2013. 22:00

U trećoj utakmici na pripremama u Moravskim Toplicama Zadar je poražen od mađarskog prvoligaša Kapošvara rezultatom 3:1. Momčad Ferde Milina “dobila” je prvo poluvrijeme, strijelac za Zadrane bio je Luka Begonja. Međutim, u nastavku su Zadrani pali i primili tri zgoditka. Nakon početne pobjede u prvoj utakmici nad slovačkim Košicama, prvoligašu sa Stanova je ovo drugi uzastopni poraz, nakon Rostova “stradali” su i od Kapošvara
Za Zadar su nastupili: Borgelott, Prahić, Šimurina, Bašić, Vasilj, Bilaver, Kapović, Surać, Gržan, Jurina, Grgurović. Još su igrali: Sarić, Jerbić, Con, Ikić, Viduka, Muić, Begonja, Čirjak, Terkeš, Ivančić, Blažević.
U četvrtak Zadrani igraju s Volynom (18 sati), a povratak kućama previđen je za petak.