Zagrepčani prepustili Zadranima jedan set

02.11.2011. 23:00
Zagrepčani prepustili  Zadranima jedan set

DR. ČASL4
DONAT0
Kolarek – Jalžabetić 3:1 (11:7,  11:4, 4:11, 11:8), Tan Ruiwiu –  Maraković 3:0 (11:5, 14:12, 11:2),  Zeng – Maglić 3:0 (11:7, 11:5,  11:3), Tan Ruiwiu/Zeng – Jalžabetić/Maraković 3:0 (11:5, 11:9,  11:4)
U derbiju 4. kola Prve stolnoteniske lige Donat nije imao nikakve šanse na gostovanju u Zagrebu. Branitelj titule, momčad Dr.  Časla, prepustila je tijekom meča  Zadranima samo jedan set i time još  jednom dokazala da se radi i ove  sezone o najvećem i jedinom favoritu za osvajanje titule prvaka  Hrvatske.
Dvoboj je otvorio bivši zadarski  igrač Tomislav Kolarek koji je prepustio jedan set  novom igraču Donata Alanu  Jalžabetiću. U  svim ostalim pojedinačnim dvobojima i u susretu parova Zadrani više  nisu mogli niti do  jednog seta, te su u  konačni izgubili s  glatkih, ali očekivanih 4:0. U ovom  trenutku Zadrani  se i dalje nalaze pri  samom vrhu prvenstvene ljestvice  s neočekivane tri  pobjede i samo jednim porazom nakon uvodna četiri  kola.
Rezultati 4. kola: Dr. Časl – Donat  4:0, Zagreb – Igea  Željezničar 4:0,  Dugo Selo – Libertas Marincolor 0:4, Olimpija – Vodovod 4:2, Transagram – Pula.
Dr. Časl, Zagreb  8, Donat 7, Libertas M., Olimpija, Vodovod 6, Pula 5, Igea Željezničar, Dugo selo 4, Transagram 3
Raspored 5. kola (5./6. studenoga): Libertas M. – Donat, Vodovod – Zagreb, Pula – Olimpija,  Zagreb – Dr. Časl, Igea Željezničar –  Dugo Selo.