Subota, 27. travnja 2024

9 C°

Uspješan test s A-1 ligašem

07.09.2016. 22:00

Nakon što su ostvarili dva poraza na pripremnom turniru u crnogorskom Baru, košarkaši Zadra sinoć su imali novi pripremni ogled. Ovaj put su u dvorani 3 na Višnjiku bili bolji od šibenskog Jolly JBS-a sa 87:79 (20:14, 26:24, 21:16, 20:25). Utakmica je bila potpuno zatvorena za javnost i predstavnike “sedme sile” i to na zahtjev gostiju iz Šibenika. Zadrani su utakmicu kontrolirali od početka do kraja. Prvu četvrtinu su dobili rezultatom 20:14, a nakon poluvremena su prednost povećali i na predah otišli sa 46:38. I u trećoj četvrtini Zadar je bolja momčad pa pred ulaz u posljednjih deset minuta ima 13 razlike. Šibenčani dobivaju posljednju dionicu sa 20:25, ali na taj način uspijevaju samo stići na pristojnu razliku. Zadrani su igrali bez Jakova Vladovića, Lovre Bašića i Kristijana Krajine.
ZADAR: Marić 25 (5 trica), Lisica, Jurica 9, Špaleta 2, Brzoja 8, Marinković 16, Barać 9, Vrkić 1, Mazalin 17.