Autor: Čedo Fabulić

08.02.2013. 23:00

PRIMORAC 2
ZADAR 1
BIOGRAD NA MORU – Pomoćno igralište Primorca. Gledatelja 100. Sudac: Neven Šimunac. Pomoćnici: Denis Mršić i Ljubo Mraović. Strijelci: 1:0 Volpi-Kobal (3), 2:0 Burčul (28), 2:1 Mršić (74 – 11 m).
PRIMORAC: Slavica, Bašić, Torbarina, Marković, Lazarevski, Kurtin, Jurčić, Volpi-Kobal, Tokić, G. Burčul, Moravčić. Još su igrali: Brzić, Vodopija, Fain, Colić, Čirjak, Gegoljaj, Validžić, Adžić-Kapetanović. Trener: Leo Burčul.
ZADAR: Gluić, Bilaver, Heister, Jerbić, Ljubović, Sarić, Begonja, Banović, Mršić, Gržan, Perica. Još su igrali: Con, Ikić, Čirjak, Viduka, Muić, Surać, Šimurina. Trener: Ferdo Milin.
Domaći su poveli vrlo rano kada je u brzoj kontri Volpi-Kobal bio brži od obrane Zadra te je svladao Gluića. Malo kasnije Kurtin je poveo akciju te je dobro uposlio Burčula kojemu nije bilo teško smjestili loptu u mrežu pored nemoćnog Gluića. Do kraja poluvremena i sve do pred kraj utakmice oba su vratara imali nekoliko dobrih intervencija te se mreže nisu tresle. U 74. minuti u kaznenom prostoru Primorca Colić je igrao rukom, a Mršić je bio precizan s bijele točke.