11 C°

Pobjeda Arbanasa

10.04.2011. 22:00

Sjajan postotak realizacije gostujuće momčadi,  odnosno dijametralno suprotan učinak Arbanasa u  uvodnim minutama, za posljedicu je imao golem  zaostatak favorita u susretu 15. kola. Semafor je  tako pokazivao 0:6, a uskoro i najvećih plus devet za  Kman Kocunar (3:12), no izabranici Žarka Jakšića,  odlučni upisati šestu ovosezonsku pobjedu, do  konca prvog poluvremena uspjeli su smanjiti zaostatak (15:18), a u nastavku strpljivom igrom  konačno preliti vodu na svoj mlin. Gosti su držali  primat do rezultata 22:22, a s golom ili dva  prednosti prijetili do same završnice. Međutim,  koncentriraniji i raspoloženiji Zadrani posljednje  su minute iskoristili za 4-1 seriju i konačnih  33:30.

ARBANASI ZADAR – KMAN KOCUNAR 33 (15) : 30 (18)

ZADAR – Dvorana Mocire. Gledatelja: 150. Suci: Roko Mikelić (Solin)  i Ivica Teskera (Šibenik).
ARBANASI ZADAR: Krstić, Galešić 3, Škulić 12 (3), Pedić 8, Tomljanović, Maršan 7 (1), Marinić 1, Imbrišić, Škara, Matešić, Šare 2.  Trener: Žarko Jakšić.
KMAN KOCUNAR: Rimac, Balić, Mustapić, Žanko 6, Čović, Barać 1,  Katavić 10, Maras 5, Perak 3, Plazibat, Serdarušić 5 (2), Vujević, Barić.  Trener: Milan Maras.
Sedmerci: Arbanasi Zadar 4 (5); Kman Kocunar 2 (2).
Isključenja: Arbanasi Zadar 6 minuta; Kman Kocunar 6 minuta.