Utorak, 23. travnja 2024

Zadar pobijedio Junaka bez prave igre

11.02.2011. 23:00

U pripremnoj utakmici nogometaši Zadra danas su na Stanovima pobijedili sinjski Junak 2:1. U utakmici bez puno prilika stotinjak gledatelja vidjelo je tri pogotka, a viđenim nije bio pretjerano zadovoljan ni domaći trener Dalibor Zebić. Donekle je olakotna okolnost neigranje napadačkog dvojca Santini-Terkeš zbog lakših ozljeda, no sve u svemu nedostajalo je ponešto u svim segmentima igre, a ne samo realizaciji.
Zadar je poveo u 43. minuti, kada je Jerbić dugom loptom pronašao Bilavera, ovaj je prevario čuvara i uputio povratnu loptu na Ćurjurića, koji je bio precizan. Na 2:0 povisio je Puljić, koji je glavom skrenuo centaršut Mršića s desne strane. Gosti su samo minutu kasnije smanjili na konačnih 2:1. Sablić je iskoristio nesmotrenost Skočibušića, sam izišao ispred Ježine i mirno poentirao.
Sljedeću pripremnu utakmicu Zadar igra u Novalji u srijedu protiv istoimenog domaćina.

ZADAR – JUNAK 2:1

ZADAR. Igralište u Stanovima. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Čačić. Pomoćnici: Denis Vrkić i Ante Žilić. Strijelci: 1:0 Ćurjurić (43), 2:0 Puljić (75), 2:1 Sablić (76). ZADAR: Ježina, J. Bilaver, Glumac, Skočibušić, Con, Puljić, Jerbić, Banović, Ćurjurić, Mršić, Vasilj. Još su igrali: Surać, F. Bilaver, Pezo, Šare, Begonja, Maruna, Zulim. Trener: Dalibor Zebić. JUNAK: Runje, Gale, Puljiz, Topić, Mandac, Poljak, Petričić, Kozina, Sablić, Mindenjak, Samardžić. Još su igrali: Zebić, Cvitković, Zorica, Barać, Vuković, Banić, Sučić. Trener: Milo Nižetić