10 C°

Paponja i Primorac potopili – Primorac!

11.04.2017. 22:00

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, a do 65. minute je bilo 0:0, mnogi je gledatelj pomislio da će do kraja jedni i drugi biti poput lovaca s praznim puškama. Međutim, Biograđani su u 65. minuti došli u vodstvo nakon što je Bajić bio priseban i precizan. Bio je to za Primorac lijep rezultat, no prekratko je potrajao. Pet minuta poslije Paponja je izjednačio. Igralo se, inače, dosta tvrdo i oa objema stranama pomalo i nervozno. O tomu svjedoči i broj dodijeljenih javnih opomena. Na koncu, u mnoštvu ‘žutaka’ čak ih je pet dodijeljeno zbog odugovlačenja igre, tri zbog nesportskoga ponašanja (sva tri Biograđanima), te ostalo zbog preoštrih startova. Nažalost, Primorac poslije domaćinova izjednačenja nije uspio zadržati ‘vrapca u ruci’ jer je u postavi domaćina u 81. minuti iskočio – Primorac. Tako se, naime, preziva čovjek koji je zabio drugi gol za Pločane koji su, eto, uspjeli preokrenuti i rezultatski nadmašiti biogradski Primorac.
JADRAN LP- PRIMORAC (B) 2:1
PLOČE – Igralište Jadrana. Gledatelja: 200. Sudac: Davor Mladin (Omiš). Pomoćnici: Anita Nenada i Matej Papić. 4. Sudac: Marko Tot. Delegat: Ivan Medvedec. Strijelci: 0:1 Bajić (65), 1:1 Paponja (70), 2:1 Primorac (81)
Žuti kartoni: Ljubičić, A. Musulin, Kraljević, Barbir i Marinović (Jadran LP), te Katuša, Jurjević, Vodopija, Brzoja, Bajić i Jančić (Primorac B)
Crveni kartoni: –
JADRAN LP: Ljubičić, Petrović, Kraljević, Barbir, Raič, Primorac, Paponja, A. Musulin (od 90. Oršulić), M. Musulin, Marinović (od 90. Šunjić), Kalfić-Abel (od 59. Ma. Musulin). Trener: Goran Proleta
PRIMORAC (B): Rogić, Brzoja, Colić, Katuša (od 61. Miletić), Perica, Galešić, Ješe, Vodopija (od 75. Jančić), Jurjević (od 68. Bačkov), Malčić, Bajić. Trener: Leo Šarić.