ŽUPANJA – S.D.O.Š. Ivan Kozarca. Gledatelja: 150. Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (oba Varaždin).
ŽUPANJA: Oršolić, Ivkić 3, Kopić, Galović, Janjić 2, Pejić, Dušanić 4, Peranović, Benaković 1, Milišić 6 (1), Duvnjak 3 (2), Živković, Filipović 5, Vuković, Dropuljić, Rajković. Trener: Jerko Pejić.
BIOGRAD: Tomić, Sakić 4, Nakić 1, Bakija, Buovac 4, Katuša, Duvnjak 2, Zorica 3 (1), Markić 8 (2). Trener: Tomislav Šarić.
Sedmerci: Županja 3 (4); Biograd 3 (5).
Isključenja: Županja 8 minuta; Biograd 14 minuta.
Sa samo devet igrača u zapisniku rukometaši Biograda u Županji nisu uspjeli zaustaviti seriju gostujućih poraza. Jalovu nadu u preokret igrači Tomislava Šarića dobili su u završnici susreta, kada su se u dva navrata uspjeli približiti na tri gola zaostatka (21:18; 23:20), no to je u rezultatskom smislu bilo najviše što su u dvoboju 11. kola uspjeli napraviti.
Serijom 8-0 na otvaranju utakmice Slavonci su stekli golemu i, pokazat će se, nenadoknadivu prednost. Ostatak prvog poluvremena Biograđani su proveli pokušavajući smanjiti zaostatak, ali na isteku 30. minute semafor je i dalje pokazivao uvjerljivih plus osam za domaćina (14:6). Buđenjem Markića, Buovca i Sakića momčad iz kraljevskog grada u posljednjih 15 minuta ulazi kao ravnopravniji suparnik; od rezultata 21:14 zabija četiri uzastopna pogotka za potencijalno iznenađenje kola, međutim, od preokreta je na kraju ostala samo nedovoljno uvjerljiva najava. Ponajviše zaslugama Milišića i Filipovića Županja je rutinski dovršila započeto.