Malčić za slavlje protiv Omišana

25.03.2017. 23:00

U 22. kolu Druge HNL jug Primorac iz Biograda je na svom travnjaku bio bolji od Omiša rezultatom 1:0. Strijelac pobjedonosnog zgoditka za Biograjce bio je Željko Malčić u 9. minuti utakmice iz slobodnog udarca. Ovo je prva pobjeda primoraca u proljetnom dijelu prvenstva i time vrlo značajna za ovu momčad.
Biograjci su vrlo brzo došli do prednosti u ovoj utakmici, već u 9. minuti. I to na kakav način. Iz slobodnog udarca s oko 23, 24 metra najbolji strijelac Biograjaca Željko Malčić probušio je mrežu vrlo dobrog vratara Škorića. Imala je domaća momčad tijekom ovoga dvoboja još nekoliko “mrtvih” šansi, ali lopta jednostavno više nije htjela u mrežu gostiju koji tijekom 90 minuta nisu stvorili niti jednu stopostotnu priliku.
PRIMORAC (B) – OMIŠ 1:0
BIOGRAD NA MORU – Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja. 300. Sudac: Mišo Krešić (Metković). Pomoćnici: Ivan Kalinić (Klis) i Miroslav Čalo (Trilj). Strijelac: 1:0 Malčić (9′). Žuti kartoni: -. Crveni: Goran Bandov 90’+2)
PRIMORAC (B): Rogić, Brzoja, Colić, Marković, Malčić, (od 86′ Katuša), Ješe, Vodopija (od 67′ Bačkov), Erlić, Zubčić, Jančić, Bajić (od 78′ Perica). Trener: Elvis Brajković
OMIŠ: Škorić, Sedlar, Popović, Vukoja, Tomaš, Koštić (od 67′ Bandov), Puljić, Čobanov (od 58′ Vučemil), Bilić, Vrkić, Ćosić. Trener: Goran Pekas.