I u Trogiru bez pobjednika

26.11.2011. 23:00

Da sportske kladionice u ponudi imaju Drugu HRL – jug, na rukometaše Zadra vrijedilo bi staviti X. Naime, treću utakmicu za redom izabranici Frane Karduma odigrali su neriješeno. Ishode  utakmica s Kamičkom i Solinom „plavi” su preksinoć reprizirali u Trogiru, gdje su, unatoč boljem izdanju većim dijelom susreta 10. kola, u završnici platili danak neiskustvu i lošoj realizaciji.
U posljednje dvije minute Zadrani su ušli s posjedom lopte i prilikom da s tri pogotka viška  dvoboj privedu kraju u svoju korist, no mreža njihovih suparnika ostala je mirovati, dok su Trogirani s dva povezana gola stigli do konačnih 21:21. Gosti su odigrali vrlo dobru obrambenu rolu, posebice u prvom poluvremenu, kada su Trogiru dopustili svega šest pogodaka (6:11), međutim, nastavak je ponudio znatno kvalitetniju izvedbu domaćeg sastava.
– Vesele me borbenost i htjenje moje momčadi, ali sam istovremeno žalostan zbog činjenice da smo vodili praktički cijelu utakmicu, te da zbog nedostatka koncentriranije u realizaciji nismo uspjeli kapitalizirati uloženi trud. Malo nam je nedostajalo da uzmemo dva boda, no treba reći i da je, s obzirom na viđeno, remi na kraju najpošteniji ishod – kazao je Frane Kardum, trener Zadra.

TROGIR – ZADAR 21:21

TROGIR – SD Vinko Kandija. Gledatelja: 100. Suci: Marko Čolović (K. Kambelovac) i Ante Taraš (K. Gomilica).
TROGIR: Maljković, Mitar 2, Mamut, Ivković 5, Brešan, Frana 4, Milas 3 (3), Božić, Rogulj, Prgin 2 (2), Sesar 3, Princivali 2, Duvnjak. Trener: Boris Klarin.
ZADAR: Vrsaljko, Zelić 3, Jerak 4 (3), Arbanas 1, Šeremet, Šimičević 1, Maruna, Bukva 4, Peša 5, Maričić 1, Čirjak, Klasanović 1, Merhar 1, Cota. Trener: Frane Kardum.
Sedmerci: Trogir 5 (6); Zadar 3 (4).
Isključenja: Trogir 6 minuta; Zadar 6 minuta.