Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Srpanj 13, 2022 19:45
Nakon što je uspješno odradio polusezonu u drugoligašu iz Dugopolja, Josip Butić odlučio se vratiti na klupu Hrvatskog viteza Posedarje s kojim je ostvario velike uspjehe u 3. HNL Jug.
Srijeda, Srpanj 13, 2022 08:11

Pobjedom momčadi Caffe bar Ivanac, koja je u finalu nakon šesteraca slavila protiv Raštana Kanele, u Galovcu je završio Memorijalni malonogometni turnir Milivoj Burčul Lućo. Vodili su Raštančani na poluvremenu 3:2, da bi u nastavku dvoboja momčad iz Selina, predvođena dvojcem Antonio Sekulić - Josip Jurlina, preokrenula na 4:3 i bila korak do pobjede. Ipak, Kanela je izjednačila, pa su pobjednika odlučivali šesterci.

Utorak, Srpanj 12, 2022 08:28

Pobjedom momčadi Pečenjara Topali, koja je u finalu nakon boljeg izvođenja udaraca petom sa središta igrališta svladala Lipić, na igralištu ispred Područne osnovne škole na Puntamici završio je turnir na male branke Puntamika Bodulo kup 2022. Najboljem sastavu pripala je i novčana nagrada od deset tisuća kuna dok su finalisti iz Lipića dobili pet tisuća kuna. Treće mjesto osvojila je momčad Ljuti vratari, koja je dobila tri tisuće kuna i pokal za najkorektniju ekipu natjecanja.

Petak, Srpanj 8, 2022 10:43

Sredinom studenoga prošle godine u dvorani Krešimira Ćosića predstavljanja je udruga Grad košarke koja je, kako piše na internetskoj stranici »osnovana kao volonterski pokret zadarskih navijača i zaljubljenika u košarku koji se bore za bolji, uspješniji i transparentniji Košarkaški klub Zadar ali i promicanje košarke kao dijela tradicije i građanskog identiteta grada Zadra«.

Petak, Srpanj 8, 2022 08:33

Šime i Mihovil Fantela s trećeg mjesta (33.2 negativna boda) izborili su nastup u Zlatnoj skupini na Europskom jedriličarskom prvenstvu, koje se održava u danskom Aarhusu. U tri dana održano je devet kvalifikacijskih plovova u kojima je dvojac Sv. Krševana u svojoj skupini upisao jednu pobjedu (četvrti plov), jedno drugo (šesti plov), jedno treće mjesto (prvi plov)...

Četvrtak, Srpanj 7, 2022 08:16

U Rijeci je održano Otvoreno kadetsko i juniorsko prvenstvo Hrvatske u skokovima u vodu, koje je okupilo više od 150 natjecatelja, a uz članove šest hrvatskih klubova nastupili su predstavnici osam država. Članovi KSV Zadar osvojili su 19 medalja, od toga devet zlatnih te po pet srebrnih i brončanih. Mlađi junior Marko Huljev bio je najbolji u skokovima s daske od 1 i 3 metra te s tornja.

Srijeda, Srpanj 6, 2022 08:38 1

Malonogometni klub Sinjoretovo osvojio je prošli vikend turnir Robert Katalinić na Bilom brigu nakon što je u finalu s 5:2 pobijedio Futsal Murvicu. Tako je nastavljen uspon sastava koji je prošlu sezonu završio kao prvak Druge ŽMNL te će se od rujna prvi put naći u društvu prvoligaša.

Utorak, Srpanj 5, 2022 16:35

Karlo Torbarina nakon godinu i pol dana napustio je Hrvatski vitez Posedarje u kojem je igrao s bratom Domagojem. Riječ je o igraču koji je s 23 gola bio prvi strijelac Treće HNL jug prošle sezone, a ukupno je u dresu HV-a u 56 službenih utakmica postigao 32 pogotka. Posedarci, koji će sljedeće sezone sa Zadrom i Primorcem igrati u četvrtom rangu, svom sada već bivšem igraču zahvalili su na klupskoj Facebook stranici.

Utorak, Srpanj 5, 2022 08:53

Veslači Jadrana osvojili su devet medalja na 32.(79.) Hrvatskom prvenstvu za juniore i kadete koje je održano na regatnoj stazi jezera Jarun u Zagrebu. Prvoga dana finalnih utrka zlatni je bio osmerac mlađih juniora: Roko Bubić, Luka Kraljić, Bartol Cuković, Duje Kanjer, Roko Skočić, Mateo Matešić, Rafael Brkić, Đani Švenjak i kormilar Matija Vujević. Nakon sedam godina, naslov prvaka u ovoj disciplini tako se vratio u Zadar. Bio je to 17.