LABIN – SC Franko Mileta. Gledatelja: 150. Suci: Robert Bernobić (Rijeka), Josip Gagula (Zagreb).
RUDAR ADRIA OIL: Zena, Ratkajec, Tomičić, Lazar 2, Vozila, Štucin 1, Ugrin 4, Derrossi 5, Mandić, Jelušić 1, Murselović, Dukić 4, Kostić 2, Lukšić, Ajanović, Franković 4. Trener: Goran Murselović.
ZADAR 1954: Perić, Martinović 8, Trošelj, Jurišić, Korljan 3, Cota, Fratunovac 3, Nakić, Perinović, Merhar 4, Čirjak 4, Marinčić. Trener: Krešimir Maraković.
Sedmerci: Rudar AO 1 (1); Zadar 1954 6 (5).
Isključenja: Rudar AO 8 minuta (Lazar, Ugrin, Kostić, Lukšić); Zadar 1954 8 minuta (Maričić 2+2, Martinović, Čirjak).
Zadrani su natjecanje u Prvoj ligi počeli minimalnim porazom u Labinu. Prvo poluvrijeme domaćin je bio u prednosti od jednog do dva gola, da bi u posljednjoj minuti poluvremena pogocima Martinovića i Merhara igrači iz Mocira izjednačili na 10:10. Drugo poluvrijeme je krenulo u sličnom tonu, Rudar ima prednost 14:12, ali serijom 3:0 Zadrani dolaze do plus jedan 14:15, a novim pogotkom Martinovića odlaze i na plus dva. Nakon toga se igra »gol za gol«, ali je sada prednost na zadarskoj strani, koji nakon dva vezana gola prvi put imaju plus tri (17:20). Sljedeće minute pokazat će se ključnima jer isključenje dobivaju Čirjak, a nedugo nakon njega i Martinović. Domaćin to koristi za seriju 3:0 i preokreće rezultat (23:21). Ipak, nisu se igrači Krešimira Marakovića predali nego su nastavili borbeno u obrani. Nakon minute odmora Čirjak smanjuje na 23:22, te zahvaljujući dobroj obrani na čelu s odličnim vratarom Cotom dvaput imaju priliku izjednačiti, ali ih je u tome zaustavio protivnički vratar obranivši kontru i udarac iz polukontre s devet metara. Posljednji napad domaćina Zadrani ponovno igraju dobru obranu, suci označavaju pasivno i Labin iz deveterca pogađa vratnicu te lopta odlazi izvan igrališta uz minimalan dodir nekog od gostiju. To znači novi napad za Labinjane. Nastavili su Zadrani s pokretljivom obranom, potom uzimaju loptu i imaju kontru koju suci zaustavljaju jer su svirali korake i traže da se lopta izvede s mjesta događaja. Ostalo je 20-ak sekundi za zadnji napad, lopta dolazi na krilu do Merhara koji nije imao sreće i pogađa okvir gola za slavlje domaćina. U sljedećem kolu Zadar očekuje novo gostovanje, ovaj put kod Gospića.
Ostali rezultati 1. kola: Kozala – Mornar Dramalj-Crikvenica 33:27, Senj – Rovinj 25:24, Buzet – BM 07 26:29, Hrvatski dragovoljac – Ribola Kaštela 20:27, Metković-Mehanika – Gospić 36:28.

KORČULA 28 (14) – BIOGRAD 25 (12)
KORČULA – Balon SC Ekonomija. Suci: Nives Parađina (Marina), Stefano Rajković (Split)
KORČULA: Krkeljaš, Petrović 2, Milić, D. Đula 4, Z. Đula 3, Marković 5, Z. Ćenan, Stanišić, Šeparović, Stamatović 10, Farac, Šestanović 2, A. Ćenan, Verazza 2 (2). Trener: Nedjeljko Tamburović.
BIOGRAD: Tomić, A. Pedisić, Škara 1, Troskot 1, Eškinja 3, B. Jeličić 2, H. Jeličić 3 (1), Deković, Duvnjak 11, Š. Pedisić, Žepina 4 (1), Mrvičić. Trener: Leo Zorica.
Sedmerci: Korčula 2(2); Biograd 3 (2).
Isključenja: Korčula 10 minuta (Đula, Marković, Stamatović, Šestanović, A. Ćenan); Biograd. 6 minuta (Troskot, B. Jeličić, Žepina).
Biograd je odlično počeo na Korčuli i u 9. minuti poveo 2:6. Ipak, domaćini su do kraja poluvremena preokrenuli rezultat, a posebnom kritičnim za goste se pokazalo razdoblje od 19. do 29. minute kada se rezultat od 7:9 promijenio na 14:11. Brzo se Biograd vratio u utakmicu koja je u nastavku bila izjednačena do 52. minuti. Tada domaćini serijom 3:0 odlaze na 25:22 i otvaraju put prema pobjedi. Biograd se golom Duvnjak u 58. približava na 26:25 nakon čega su Đula i Marković pogodili na drugoj strani i osigurali svojoj momčadi dva boda.
Ostali rezultati 1. kola: Vodice – Krilnik 34:28, Kingtrade – ARDI 20:33, Solin – Split 27:25, Kamičak – Trogir II 31:24, Jelsa Malizia – Trilj 34:21 Opuzen – Mokošica 33:18.

ZADAR 9 (1) – ŽARK SPLIT 40 (22)
ZADAR – SRC Mocire. Suci: Nikolina Čarapina (Split), Kristijan Mitar (Seget Donji).
ZADAR: Bračić 2, Vrsaljko 1, Veleslavić, Cota 1, Matovina 1, Tabak, Balen, Tvrdeić 2, Relota 2. Trenerica: Maja Mitrović.
ŽARK SPLIT: Mrkonjić, Radovanić 3 (1), Hrgović Tomić, Galić 7, Tudor, Marinović 3, Jerković 6 (3), Staničić, Petričević 4, Peričić 6, Ćukušić 11 (2). Trenerica: Ivana Franolić.
Sedmerci: Zadar 0 (1); ŽARK Split 6 (6).
Isključenja: Zadar 8 minuta (Bračić, Vrsaljko, Matovina, Relota); ŽARK Split 2 minute (Ćukušić).
Težak poraz Zadranki na početku sezone i to nakon što im je 27 minuta trebalo za prvi pogodak na utakmici. Kada je Tvrdeić pogodila mrežu gošći na semaforu je pisalo 1:19. U nastavku su igračice iz Mocira nekako došle do devet golova. S ovako mladim sastavom za Zadar će svaki bod u ligi biti veliki uspjeh.
Ostali rezultati 1. kola: Petason-Vranjic – Marina Kaštela 35:25, Orkan – Knin 41:12.