SPLIT – Mala dvorana SC Gripe. Gledatelja: 80. Suci: Darko Pejković i Jakov Žugo (oba Split).
KRILNIK: Mardešić, Pavlović 12 (3), Perak 3, Čović, Nakić 2, Fantić 1, Srzić 1, Vrgoč 2, Maglica 2, Pojatina 2, Perkušić, Pivac. Trener: Milan Maras.
ZADAR: Vrsaljko, Zelić 6, Jerak 8 (1), Šimičević 2, Perić, Čirjak 6, Birkić 1, Plazina, Maričić 1, Bukva 4, Arbanas 2, Valčić, Cota. Trener: Frane Kardum.
Sedmerci: Krilnik 3 (3); Zadar 1 (1).
Isključenja: Krilnik 0 minuta; Zadar 8 minuta.
Status jednog od favorita za naslov rukometaši Zadra opravdali su i u Splitu, gdje su u ogledu s domaćinom Krilnikom u nedjelju upisali peto uzastopno slavlje. Tako su uz Kamičak ostali jedina momčad s maksimalnim učinkom iz svih odigranih utakmica.
Uspavani gosti loše su počeli utakmicu zbog čega su bili prisiljeni loviti 6:1 i 10:5 vodstvo Krilnika. Ovakav odnos snaga trajao je do sredine prvog poluvremena, kada Zadrani postupno preuzimaju inicijativu te do odlaska na veliki odmor stižu do izjednačenja (15:15). Splićani su ponovno poveli početkom nastavka, no uslijedio je novi nalet “bijelih” koji su u rutinerskom stilu odigrali koliko je bilo dovoljno za mirnu završnicu.
Rezultati 6. kola: Krilnik – Zadar 25:30, Dubrovnik – Kamičak 29:34, Jelsa – Trilj Pršut Voštane 30:25, Metković 1963 – Trogir 24:25, Solin – Split II 37:24, Korčula je bila slobodna.
ŽENE, 4. KOLO
ZADAR33 (15)
METKOVIĆ25 (13)
ZADAR – Dvorana Mocire. Gledatelja: 50. Suci: Bekavac (Sinj) i Franić (Solin).
ZADAR: A. Dujmović, Opsenica 12, Nekić 1, Zorić 6, Dujić, Perat, Maruna, Pinčić, Rončević 2, Bilaver 3, Zekanović 6, Baljak 3, M. Dujmović, Mitrović. Trenerica: Maja Mitrović, Dundović. Pomoćna trenerica: Lada Perinović.
METKOVIĆ: Bilan, Miškić, Sršen 1, Buntić 6, Borovac 6, Križanović 2, Marušić, Bubalo, Grmoja 3, Nikolić 2, Jakić, Paronja 2, Čužić 3, Vekić. Trener: Mate Nikolić.
Osim početnih 3:3 sve drugo pripalo je domaćim rukometašicama. Uvjerljivo vodstvo od četiri gola razlike (15:11). Metkovke su u završnici prvog poluvremena dostigle domaće na podnošljivijih dva gola razlike. U nastavku Zadranke su bile borbenije te je prednost opet rasla do konačnih osam razlike.
Rezultati 4. kola: Zadar – Metković 33:25, Kaštela – Orkan 36:21, Sinj – Trogir 36:18, Knin – Hoteli Makarska 21:22, Vranjic – Split 22:14.