11 C°

Mondiaou dvaput pogodio za veliko slavlje Biograjaca

09.05.2021. 08:07

U 28. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je ostvario važnu pobjedu na gostovanju u Vodicama. Momčad iz kraljevskog grada slavila je rezultatom 1:2 i s tri vrlo važna boda malo se odmaknula od opasne zone. Pobjedu momčadi Krešimira Sunare donio je dvostruki strijelac Kevin Mondziaou. Najprije je pogodio na samom otvaranju utakmice u 1. minuti, da bi u nastavku, točnije u 49. minuti riješio pitanje pobjednika. Počasni pogodak za Vodice zabio je Marin Petričević i to u 18. minuti. Biograjci su do kraja utakmice uspjeli sačuvati vodstvo i u Biograd na Moru vratiti se s cijelim plijenom.
Momčad Primorca (B) je protiv Vodica koje vodi zadarski nogometni trener Marko Pinčić ostvarila vrlo važnu pobjedu. Bila je to utakmica u kojoj su Vodičani stvarali prigode i promašivali ih, a Biograjci pogađali mrežu domaćina. U nekoliko navrata odličnim intervencijama goste iz kraljevskog grada spašavao je i vratar Stojanov. Utakmicu Biograjci nisu mogli otvoiti na bolji način, praktički čim su krenuli s centra zabili su za vodstvo. Ješe je odigrao za Vodopiju, ovaj uposlio Brkića koji je asistirao za brzonogog Mondziaoua koji izlazi sam ispred domaćeg vratara Mihaljevića i šalje loptu u njegovu mrežu – 0:1. Domaćin je izjednačio u 18. minuti. Akcija je krenula s desnog boka povratnom loptom u sredinu gdje ju je dočekao Petričević i zakucao u mrežu nemoćnog Stojanova – 1:1. Unatoč prilikama Vodica u prvom poluvremenu na odmor se otišlo s neriješenim ishodom. U nastavku utakmice ponovno Biograjci rano dolaze do nove prednosti. Igrala se 49. minuta kada je Klopp odlično uposlio Mondziaoua na prvoj vratnici koji bez previše razmišljanja šalje loptu u mrežu domaćina – 1:2. Do kraja utakmice unatoč brojnim prilikama domaćina, Biograjci su se uspjeli obraniti i na svoj konto pospremiti vrijedan trobod
U sljedećem kolu Biograjce očekuje domaći ogled sa Zmajom iz Blata na Korčuli.