Primorac poražen nakon četiri pobjede

10.11.2018. 21:30

PRIMORAC (B) 0
JADRAN LP 1
BIOGRAD NA MORU – Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja: 150.  Sudac: Drago Mikulić (Split). Pomoćnici: Kalinić (Klis), Grčić (Dicmo).  Strijelac: 0:1 Kalfić (31'). Žuti kartoni: Ješe, Paponja (Primorac); Pijević, Nikolac, Maleta (Jadran LP).
PRIMORAC (B): Topić, Brzoja, Colić, Ješe, Vodopija, Marić, Paponja,  Banić (od 75' Jurišić), Zelić, Prpić (od 86' Šarin), Marković. Trener: Jugo  Dominis.
JADRAN LP: Batinović, Turudić, Oršulić, Kalfić (od 90' Šunjić), Šuto  (od 73' Romić), Musulin, Maleta, Nikolac, Pijević, Šutalo (od 90'  Burđelez). Trener: Goran Proleta.
Nakon četiri uzastopne pobjede Primorac je jučer na domaćem terenu  izgubio od Jadrana iz Ploča. Pobjednika je odlučio pogodak Kalfića u 31.  minuti nakon kornera. Prethodno je Primorac promašio niz prilika te  umjesto mreže pogađao okvir(e) gola. U drugom poluvremenu krenuli  su Biograjci po preokret, ali su na kraju morali čestitati gostima na pobjedi.
– Jako mi je žao zbog ovog poraza, ali to je nogomet. Nismo iskoristili  prilike koje smo imali i to nas je koštalo gubitka bodova. Šteta jer smo bili u naletu i nadali smo se još više približiti Junaku – rekao je Jugo Dominis, trener Primorca. (Š. Ć.)

Treća HNL – jug
12. kolo: Primorac (B) – Jadran LP 0:1, GOŠK-Dubrovnik 1919 – Hrvace  4:0, Split – Kamen 1:3, Imotski – Uskok 1:1, Junak – Urania 0:0, Neretva –  Primorac (S) 4:1. Danas: Croatia – Zmaj, Neretvanac – Zagora.
 1. Junak 12 9 2 1 32:12 29
 2. Uskok 12 7 2 3 27:13 23
 3. Primorac (B) 12 7 1 4 20:13 22
 4. Urania 12 7 1 4 19:12 22
 5. Jadran LP 12 6 2 4 22:12 20
 6. Neretva 12 5 3 4 18:9 18
 7. GOŠK Du. 12 5 3 4 18:12 18
 8. Kamen 12 5 3 4 17:16 18