13 C°

Rukometašice Zadra poražene u Sinju

Autor: Viktor Bogut

11.03.2010. 23:00

Zadranke su u Sinju odigrale dobru utakmicu. Uspjele su do završnice biti u igri protiv vodeće ekipe lige. No u završnici je nestalo koncentracije pa su u konačnici poražene.
Početak utakmice obilježile su brojne pogreške obiju ekipa. Sve do rezultata 9:9 igralo se gol za gol, ali su Sinjanke malo uz pomoć sreće poluvrijeme završile 12:10. U nastavku se dogodila ista stvar. Do sredine drugog poluvremena i rezultata 15:14 i 16:14 za domaće igračice. Tada nastupa crna rupa za jednu i drugu ekipu. Od 40. do 50. minute obje ekipe postigle su samo po jedan gol. U tom vremenu utakmica se mogla prelomiti na jednu ili drugu stranu. Nažalost, Zadranke nisu imale dovoljno koncentracije u završnim šutevima, a s druge strane raspucala se Sinjanka Anamarija Gugić, koja je šest od svojih 10 golova dala u zadnjoj četvrtini.
Kod domaćina treba istaknuti solidnu vratarku i odličnu Anamariju Gugić koja je potegla kad je najviše trebalo, a kod Zadranki Ivu Bikanović sa sedam golova.
U idućem kolu Zadranke u subotu (16.30) dočekuju ekipu Kaštela.

SINJ – ZADAR 23:17 (12:10)

SINJ – Športska dvorana Sinj. Gledatelja 100. Suci: Luka Čubrić i Ivan Surać (Zadar)
SINJ: Budić, Bilandžić 4, D. Poljak, K. Vlašić 2, Gabrilo 2, Čović, H. Vlašić, Živalj, Jerkan 3, Masnić 1, Gugić 10 (3), Barać, Vučić, J. Poljak. Trener: Nenad Rogulj.
ZADAR: Smoljo, Katarić 1, Nekić 1, Šare, Jurčević, Hrboka 1, M. Maruna, Babić, P. Maruna, Bokanović 7, Zekanović, Bilaver 4 (3), Pažin 3. Trener Damir Samaržija.
Sedmerci: Sinj 3 (3), Zadar 3 (3)
Isključenja: Sinj 2 min, Zadar 12 minuta.