Dragovoljac i Hajduk u polufinalu Županijskog kupa

Četvrtfinale Županijskog kupa
Dvoboj Primorca i Bibinja je odgođen
NK Dragovoljac
Josip Bašić, Dragovoljac

Nakon Hrvatskog viteza polufinale Županijskog nogometnog kupa izborili su Dragovoljac i Hajduk. Poličanci su na domaćem terenu s 4:2 svladali Velebit, koji je prethodno izbacio Zadar. Na poluvremenu je bilo 3:0 za domaćine da bi u nastavku Mateo Šušak s dva gola za Benkovčane vratio neizvjesnost. Potvrdu prolaska Dragovoljca trećim golom na utakmici donio je Marko Kojić. Škabrnja je protiv Hajduka povela u 22. minuti golom Petra Jurića. Četiri minute ranije gosti nisu iskoristili jedanaesterac. Ipak, u nastavku Pridražani su preokrenuli rezultat preko Marija Markovića i Roka Burčula te prošli među četiri najbolja sastava. Dvoboj Primorca i Bibinja je odgođen.

DRAGOVOLJAC 4 - VELEBIT (B) 2

POLIČNIK - Igralište Dragovoljca. Sudac: Matej Čulina. Pomoćnici: T. Čulina, Mijić. Strijelci: 1:0 Kojić (20’), 2:0 R. Zdrilić (32’), 3:0 Kojić (39’), 3:1 Šušak (58’), 3:2 Šušak (75’), 4:2 Kojić (89’). Crveni karton (drugi žuti): Raspović (Velebit, 86’).
DRAGOVOLJAC: Barić, Jović, Bašić, Vujević (od 89’ Petričević), J. Baraba (od 55’ Colić), Lerga (od 55’ L. Baraba), Lučić, Lončar (od 89’ Strika), Kojić, Surać, R. Zdrilić (od 71’ Š. Zdrilić). Trener: Jure Čulina.
VELEBIT (B): Jarmanović, Katuša (od 85’ Duvnjak), Raspović, Hasanović (od 46’ Kolić), Protrka (od 46’ Filipović), J. Bačić, K. Bačić, Jurica (od 84’ Guzić), M. Bačić, Ivandić (od 46’ Šitum), Šušak. Trener: Branimir Rašić.

ŠKABRNJA ‘91 1 - HAJDUK 2

ŠKABRNJA - Igralište Vlačine. Sudac: Ivan Anić, Pomoćnici: Agičić, Katuša. Strijelci: 1:0 Jurić (22’), 1:1 Marković (73’ - 11 m), 1:2 R. Burčul (87’).
ŠKABRNJA ‘91: Ćurčija, Crnjak, Babić, S. Bilaver, F. Bilaver (od 63’ Baždarić), Jurić, Ivković, Vuković, I. Bilaver, Mršić (od 70’ Čulina), Čule. Trener: Damir Čačić.
HAJDUK: Karlić, Zekan, Narančić, Paleka, T. Baždarić (od 54’ Marković), M. Zubčić (od 32’ Viduka), R. Burčul, Remšak, M. Baždarić, Buljat (od 76’ G. Burčul), Srzić. Trener: Alen Vedrić.