Nema pomaka nakon Proletera i Triglava

Porazi Zadra 1952 u A-1 regionalnoj ligi
Vedran SITNICA
DVA PORAZA - Vito Cicero

Vaterpolisti Zadra 1952 u Novom Sadu nastupaju na prvom turniru A-1 regionalne lige gdje su u prva dva nastupa upisali poraze. Proleter je protiv momčadi s Višnjika sve dvojbe riješio u prve dvije četvrtine dok je slovenski Triglav bio još brži pa je nade Zadrana da će osvojiti prve bodove srušio već u prvoj četvrtini u kojoj je poveo 6:1. Do kraja prvog turnira igrače Gorana Jovančević još očekuju utakmice protiv Zemuna (dvoboj je bio na rasporedu sinoć) i domaćina Vojvodine.

1. kolo

PROLETER 12 - ZADAR 1952 6

(2:0, 3:1, 4:2, 3:3)

NOVI SAD - Bazen Slana bara. Suci: Petar Abramović Miroslav Mijanović (obojica Crna Gora).
PROLETER: Šantalab, Čabrilo, Parivodić 1, Ljebenović 2, Rončević, Janjić, Mitrović 2, Ćatović 2 (1), Petrović, Bosić 2, Matković 2, Lalić, Sretković (14 obrana), Marič 1. Trener: Dobrica Brdarić.
ZADAR 1952: Lazić (12 obrana), A. Martinović 2, Eškinja 1, Bašić 2, Čačić, Jovančević 1, Lokin, A. Donđivić, Bezer, Cicero, Raci, Popović, L. Martinović, R. Donđivić. Trener: Goran Jovančević.
Peterci: Proleter 1 (1); Zadar 1952 1 (0).
Realizacija igrača više: Proleter 3 (1); Zadar 10 (2).

2. kolo

ZADAR 1952 7 - TRIGLAV 10

(1:6, 2:1, 1:1, 3:2)

Suci: Pavle Kiš, Vladimir Petrović (obojica Srbija).
ZADAR 1952: Lazić (5 obrana), A. Martinović 2, Eškinja, Bašić, Čačić 1, Jovančević 3 (1), Lokin, Stipić, Bezer, Cicero, Raci, Popović 1, L. Martinović, R. Donđivić. Trener: Goran Jovančević.
TRIGLAV: Beton (11 obrana), Popovič, Kadivec 1, Rahne, Lah 2 (1), Gostič, Pušavec 1, M. Gostič 1, Vončina 1, Justin 3 (1), Paunović 1, Bečič, Kos, Štirn. Trener: Krištof Štromajer.
Peterci: Zadar 1952 1 (1); Triglav 1 (1).
Realizacija igrača više: Zadar 16 (3); Triglav 12 (4).