Slika korisnika curko.sime
Svjetsko prvenstvo u sportskom ribolovu štapom s obale do 16 i 21 godine
HSSRM
TREĆE MJESTO - Stipan Barišić

Stipan Barišić, član ŠRD Podlanica iz Biograda, osvojio je treće mjesto na Svjetskom prvenstvo štapom s obale u kategoriji do 16 godina. Zlatni je bio Talijan Francesco Baglini, a drugi Španjolac Lucia Romero. Barišićev klupski kolega Domagoj Pribilović s najviše ulovljenih riba završio je šesti na SP-u u kategoriji do 21 godine, u kojem je nastupio i Antonio Franić, član zadarskog Zubatca, koji je bio 19. Prvo mjesto u ovoj kategoriji osvojio je Španjolac David Foix. Oba natjecanja održana u francuskom gradiću La Trembladeu smještenom na obali Biskajskog zaljeva. Trener reprezentacije do 16 godine je Zadranin Pavle Kostić, dok je izbornik selekcije do 21 godine Dubravko Pejdo.