ht premijer liga

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Travanj 29, 2021 08:45

Košarkaši Zadra izvojevali su veliku pobjedu u Draženovom domu iako im čak šesti ovosezonski sraz s Cibonom nije imao rezultatski značaj. Bodovi su zato bili puno važniji domaćem sastavu kako bi osigurao startnu dvicu u doigravanju, no unatoč vodstvu koje je nerijetko iznosilo i preko deset razlike tijekom prve tri četvrtine utakmice, »Vukovi« su morali po peti put ove sezone pognute glave napustiti parket nakon dvoboja sa Zadranima.

Srijeda, Travanj 28, 2021 09:14

Porazom od C. zvezde (70:90) Mršićevi igrači su spustili zastor na regionalnu sezonu. Unatoč razmjerno visokom, ukupno 17. porazu, Zadrani su svakako s osmijehom na licu zaključili abaligaške putešestvije jer je ostvaren zacrtani cilj, tj. osiguran je ostanak, i to kolo prije kraja, što se na Višnjiku nije doživjelo još od sezone 2017./18.

Ponedjeljak, Travanj 26, 2021 08:44

Košarkaši Zadra bez većih problema su se obračunali sa Splitom u Jazinama i tako potvrdili da su broj jedan u nadolazećem doigravanju. Momčad pod vodstvom Veljka Mršića odigrala je jednu od najboljih obrambenih utakmica ove sezone, potpuno zatvorivši sve prilaze svom košu, a ključnim su se pokazale dvije serije od 11:0 u trećoj četvrtini kada su Splićane ostavili zaleđene na 20 minusa.

Nedjelja, Travanj 25, 2021 09:48

Vrijedna pobjeda nad Vrijednosnicama zadržala je Puntamičane u utrci za petim mjestom uoči doigravanja koje »Soniksima« donosi ipak nešto lakši izazov u četvrtfinalu hrvatskog prvenstva. Od kvarteta Cibona, Split, Zadar i Gorica, momčad Josipa Sesara ipak je »najlakši zalogaj«, a da bi se sve kockice poklopile bilo je potrebno pobijediti »Brokere« usred Osijeka.

Petak, Travanj 23, 2021 08:38

Zgusnut raspored trećeg kruga HT Premijer lige Puntamičanima donosi novi veliki izazov u borbi za petu poziciju na ljestvici uoči početka doigravanja. U izostanku Hrvoja Vlašića »Sonikse« će u boj na Dravi ponovno povesti pomoćni trener Stipe Kuliš koji je s desetkovanim sastavom otputovao u Osijek gdje ga danas očekuje okršaj s momčadi Stipe Šarlije u 32. kolu hrvatskog prvenstva.

Petak, Travanj 23, 2021 08:33

Košarkaši Zadra s uspjehom su otvorili seriju od četiri domaćinstva u hramu košarke, dvorani Jazine, koja im predstoje u narednih tjedan dana. Žrtva za 26. ovosezonsku pobjedu u HT Premijer ligi ispala je Šibenka koja se pokazala dosta žilavim protivnikom, posebno u prvom poluvremenu, No, u drugom dijelu utakmice gosti nisu više imali snage parirati puno snažnijim i kvalitetnijim igračima Veljka Mršića koji su pak prelomili utakmicu u trećoj četvrtini bijegom na 18 razlike.

Četvrtak, Travanj 22, 2021 09:12

Igračima nemam što zamjeriti, ne može se protiv ove širine Splitovog rostera - priznao je Stipe Kuliš, pomoćni trener Sonik Puntamike koju je s klupe predvodio, umjesto bolesnog glavnog trenera Hrvoja Vlašića, u zaostaloj utakmici 28. kola HT Premijer lige odigranoj preksinoć na Gripama (105:70). »Žuti« su potvrdili status favorita unatoč teškom porazu doživljenom dan prije od Borca podigavši rampu nakon što su Kuliševi igrači odigrali odličnih uvodnih 18 minuta.

Četvrtak, Travanj 22, 2021 09:10

Prethodnih osam dana košarkaši Zadra su uživali, ove sezone uistinu rijetke, blagodati neigranja utakmica te su to dragocjeno vrijeme iskoristili za dodatne treninge pred nadolazeći rasplet domaćeg prvenstva. Ostalo im je do kraja osnovnog dijela odigrati četiri utakmice, a prva s tog popisa je na rasporedu večeras, s početkom u 19 sati, kad im u goste stiže Šibenka u sklopu zaostale utakmice 26. kola.

Srijeda, Travanj 21, 2021 09:24

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su na gostovanju na Gripama u zaostalom susretu 28. kola HT Premijer lige rezultatom 105:70. Iako su Zadrani odigrali vrlo dobrih 18 minuta te u jednom trenutku imali i ugodnih devet poena prednosti, u nastavku je do izražaja došla šira klupa domaćeg sastava koji je bez većih poteškoća došao do 24. pobjede u hrvatskom prvenstvu.

Utorak, Travanj 20, 2021 09:18

Težak poraz mladih košarkaša Jazina Arbanasa koji su nakon nedjeljnog uzvrata polufinala doigravanja za ulazak u HT Premijer ligu parket napustili s čak 61 poenom minusa na ružan način je spustio zastor na inače uspješnu sezonu razvojnog kluba KK Zadar.