jazine arbanasi

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Ožujak 8, 2022 08:31

Nakon vrlo bitne pobjede protiv Amfore u srijedu, mladići iz Jazina Arbanasa u nedjelju su poraženi na gostovanju kod Hermes Analitice u 22. kolu Prve muške lige rezultatom 101:70. Oslabljeni neigranjem visokog Ante Beljana, Zadrani u Trnskom nisu uspjeli pružiti dobar otpor favoriziranom suparniku koji je već nakon pet minuta otišao na dvoznamenkastu prednost.

Subota, Ožujak 5, 2022 08:39

Košarkaše Jazine Arbanasa sutra u 19.30 sati očekuje nastup u 22. kolu Prve muške lige kod trećeplasiranog sastava Hermes Analitice. Za momke Marka Selina bit će to pretposljednja utakmica prije razdiobe lige na dva dijela, Ligu za prva i Ligu za ostanak, i uskoro ih očekuje nastup u manje popularnoj Ligi za ostanak s ciljem da se ostane u istom rangu i naredne sezone.

Petak, Ožujak 4, 2022 08:23

Nakon četiri uzastopna poraza košarkaši Jazina Arbanasa vratili su se na pobjedničke staze. Mladići Marka Selina u srijedu su u vrlo bitnom zaostalom susretu 13. kola Prve muške lige na gostovanju u Makarskoj svladali domaću Amforu rezultatom 65:96 i napravili veliki korak ka osiguranju ostanka. Zadrani su na jug Hrvatske stigli bez kapetana Ante Beljana, no to ih nije spriječilo da se iz podnožja Biokova vrate s vrijedna dva boda.

Srijeda, Veljača 23, 2022 08:13

Samo tri dana nakon domaćeg poraza od Samobora, košarkaše Jazina Arbanasa očekuje novi izazov u Prvoj muškoj ligi. Mladići iz razvojne momčadi Zadra danas će, s početkom u 19 sati, gostovati kod Omiš Čagalj Toursa u zaostaloj utakmici 17. kola drugog razreda hrvatske košarke. Domaćini se trenutno nalaze na sedmoj poziciji na ljestvici te su u velikoj borbi za plasman u Ligu za prvaka, a u susret ulaze osokoljeni dvjema uzastopnih pobjedama protiv Medveščaka i Amfore.

Utorak, Veljača 22, 2022 08:15

Jedna od zanimljivijih utakmica ovosezonskog izdanja Prve muške lige odigrana je u nedjelju poslijepodne u maloj dvorani Športskog centra Višnjik gdje su snage odmjerili košarkaši Jazina Arbanasa i Samobora. Na koncu su, nakon velike borbe i dodatnih pet minuta igre, pobjedu odnijeli gosti koji su slavili rezultatom 100:102 i upisali šestu pobjedu u drugom razredu hrvatske košarke.

Subota, Veljača 19, 2022 08:49

Pred košarkašima Jazina Arbanasa novi je izazov u Prvoj muškoj ligi. Igrači Marka Selina u nedjelju u 20. kolu drugog razreda hrvatske muške košarke dočekuju Samobor, jednu od dvije momčadi koje su u prvom dijelu sezonu svladali na gostujućem parketu. Dobra je to prilika za mladiće iz razvojne momčadi Zadra da potvrde razdoblje dobrih igara i dođu do treće pobjede u posljednja četiri susreta.

Utorak, Veljača 15, 2022 08:38

Po tko zna koji put ove sezone mladi košarkaši Jazina Arbanasa pružili su dobar otpor favoriziranom i puno iskusnijem protivniku, no i prošle su subote nakon obračuna s kaštelanskom Ribolom parket napustili pognutih glava. Zadrani nisu dobro otvorili susret, što su »Trgovci« iskoristili da se rano odvoje na dvoznamenkastu prednost, no već po tradiciji Selinovi momci su se konsolidirali u nastavku i ozbiljno priprijetili ambicijama ponajbolje momčadi Prve muške lige.

Ponedjeljak, Veljača 14, 2022 08:20

Mladići iz razvojne momčadi Zadra upisali su deseti ovosezonski poraz. Bolja od igrača Marka Selina u subotu je na domaćem parketu bila kaštelanska Ribola rezultatom 85:76. Obje momčadi su bile oslabljene neigranjem ponajboljih igrača u dosadašnjem dijelu sezone Ante Delaša i Lovre Bašića, a u takvoj su se konstelaciji snaga ključnim pokazale posljednje tri minute u kojima su Rančićevi momci bolje reagirali i stigli do 14. pobjede u drugom razredu hrvatske košarke.

Subota, Veljača 12, 2022 08:33

Po prvi puta ove sezone mladići iz razvojne momčadi Zadra kreću u lov na treću pobjedu u nizu. Je li nakon vezanih domaćih slavlja nad Kvarnerom i Medveščakom došlo vrijeme i za novi trijumf na gostujućem parketu, pokazat će današnjih 40 minuta košarke, ili pak pokoja više, no Selinovi đaci u Kaštel Sućurac idu pružiti čvrst otpor i pokušati u vreću strpati oba boda.

Subota, Veljača 5, 2022 09:00

Nakon nove dvotjedne pauze, košarkaši razvojne momčadi Zadra vraćaju se u natjecateljski ritam. Mladići iz Jazina Arbanasa večeras će na domaćem parketu ugostiti Medveščak, jedinu momčad koja u dosadašnjem dijelu sezone nije okusila slast pobjede.