sonik puntamika

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Prosinac 9, 2021 08:48

Košarkaši Sonik Puntamike upisali su i četvrti uzastopni poraz u hrvatskom prvenstvu. Bolja od Kuliševih momaka sinoć je na Baldekinu bila Šibenka rezultatom 88:71. Domaćini su do pobjede došli na krilima vrlo dobrog šuta za tri poena (11-23), no presudnim se, prije svega, pokazao doprinos igrača s klupe gdje su "Građani" u potpunosti nadigrali zadarski sastav (41-11). Otvaranje susreta bilo je kao iz noćne more za Puntamičane.

Srijeda, Prosinac 8, 2021 09:10

Prvi dio trostrukog ovotjednog programa nije dobro prošao po košarkaše Sonik Puntamike. Osječani su u ponedjeljak bili bolja momčad i zasluženo došli do pobjede kojom su prekinuli negativan niz od devet uzastopnih poraza u svim natjecanjima.

Utorak, Prosinac 7, 2021 09:17

Košarkaši Sonik Puntamike porazom su otvorili drugi krug hrvatskog prvenstva. Bolji od njih sinoć su u posljednjem susretu 12. kola HT Premijer lige bile Vrijednosnice Osijek rezultatom 69:87. Nakon otvorenog prvog poluvremena u kojem smo vidjeli mnoštvo preokreta, u nastavku je do izražaja došla nevjerojatna šuterska večer slavonskog sastava koji je tricaškom kanonadom krajem treće četvrtine odmaglio na dvoznamenkastu prednost, nakon čega se više nije osvrtao.

Utorak, Prosinac 7, 2021 09:12

Proteklog vikenda su odigrane nove dvije utakmice Juniorske lige Dalmacije. Na parket su istrčali mladići iz tri zadarska kluba, pri čemu su igrači Marka Selina u gradskom okršaju izuzetno uvjerljivo svladali vršnjake iz Diadore rezultatom 37:113, dok su mladi Puntamičani na domaćem parketu poraženi od Alkara sa 75:96.

Ponedjeljak, Prosinac 6, 2021 09:01

Reprezentativna pauza dobro je došla igračima Sonik Puntamike koji su čitav prvi krug HT Premijer lige odradili s izuzetno uskom rotacijom, pa je proteklih desetak dana iskorišteno za vidanje stečenih rana i što je moguće bolju pripremu za nastavak sezone.

Srijeda, Prosinac 1, 2021 09:26

Košarkaški klub Sonik Puntamika pojačao je svoje redove povratkom iskusnog Ante Gospića koji se nakon nekoliko mjeseci izbivanja vratio u svlačionicu »Zelenih«. Iskusni Zadranin i prošle je sezone nosio dres Puntamike te je za nešto više od 25 minuta koliko je prosječno provodio na parketu s 11.3 poena, 4.7 skokova i 1.4 asistencije po susretu pomogao momčadi iz Jazina izjednačiti najbolji rezultat u povijesti i osvojiti peto mjesto na ljestvici hrvatskog prvenstva.

Srijeda, Studeni 24, 2021 09:00

Premda su na koncu relativno uvjerljivo poraženi od »starijeg brata« u gradskom derbiju, košarkaši Sonik Puntamike prošle subote nisu pružili mlak otpor Zadru. Dapače, igrači Stipe Kuliša su prvih petnaestak minuta bili u potpunosti ravnopravni s favoriziranom suparnikom s Višnjika.

Subota, Studeni 20, 2021 09:02

Šećer na kraju. Tim bi se riječima najbolje dao opisati današnji dvoboj Sonik Puntamike i Zadra kojim će momčadi iz Grada košarke zaključiti prvi krug elitnog razreda hrvatske košarke. Puntamičani su do sada odigrali devet susreta te se s četiri pobjede i pet poraza nalaze na devetoj poziciji na ljestvici s 13 bodova, dok se momčad s Višnjika na krilima pet uzastopnih trijumfa vinula na treće mjesto s osam pobjeda i dva poraza iz deset utakmica.

Utorak, Studeni 16, 2021 09:04

Kada protiv suparnika iz istog kvalitativnog ranga vodite tek dvije minute i devet sekundi, i to na samom otvaranju susreta, bodovima se teško nadati. Ipak, nisu Puntamičani bili bez šanse na »gostovanju« kod Furnira u Vukovaru.

Subota, Studeni 13, 2021 10:03

Prošla su točno dva tjedna od velike pobjede Puntamičana na teškom gostovanju kod Adria Oil Škrljeva. Bio je to ujedno i posljednji dvoboj koji su košarkaši iz Jazina odigrali ove jeseni, a uzrok je covid-19 koji je ponovno pronašao put do zelene svlačionice.