puntamika

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Svibanj 10, 2022 09:16

Mještani Puntamike i brojni gosti, kojih ovdje u velikom broju ima još od Uskrsa, u nedjelju popodne ostali su neugodno iznenađeni prizorom u glavnoj ulici. Iz cijevi ispred osnovne škole sukljao je dim, a ispred šahtova u koji su postavljene cijevi došlo je nekoliko kamiona s riječkom registracijom.

Utorak, Svibanj 10, 2022 08:20

Subotnja utakmica desetog kola Lige za ostanak između Puntamike i Alkara rijetke je ostavila ravnodušnima. Igrači Roka Jurline su, suprotno svim izgledima, u posljednjih nekoliko mjeseci nadoknadili veliki zaostatak i s četiri pobjede izborili dodatne kvalifikacije za ostanak u elitnom razredu hrvatske košarke. »Sedmorica veličanstvenih« koji su istrčali na parket starih Jazina napravili su podvig koji će se još dugo prepričavati, a junaka je bilo »k’o u priči narodnoj«.

Ponedjeljak, Svibanj 9, 2022 13:35

Zbog lošeg vremena, zatvorenih ulica, ali najviše zbog vas i vaših poruka organizatori su odlučili produžiti Zadar street food festival za vikend od 13. do 15.05.

Ponedjeljak, Svibanj 9, 2022 08:16

Puntamičani su uspjeli! Nakon brojnih nedaća koje su ih pratile od početka sezone i suprotno očekivanjima gotovo čitave košarkaške javnosti, igrači Roka Jurline izborili su dodatne kvalifikacije za ostanak u HT Premijer ligi. Uoči subotnjeg okršaja s Alkarom, »Zelenima« je igrala samo pobjeda, a do nje su došli u posljednjim minutama uzbudljivog dvoboja i rezultatom 90:86 izborili priliku da protiv poraženog iz dvoboja Dinama i Bosca sačuvaju mjesto u elitnom razredu domaće košarke.

Petak, Svibanj 6, 2022 08:20

Odigran je gradski derbi Jedinstvene kadetske košarkaške lige između Zadra i Puntamike, a pobjedu su na Višnjiku odnijeli mladići Jakova Boričića koji su predvođeni nezaustavljivim Davidom Pavinom preokretom u zadnjoj četvrtini slavili s 88:93. Nakon dosta sporog otvaranja susreta u kojem smo u pet minuta vidjeli samo jedan koš iz igre, tricu Jurice Zagoršaka za početnih 3:0 Zadra, momčadi su sredinom prve četvrtine uhvatile željeni ritam.

Srijeda, Svibanj 4, 2022 08:42

Kao i nebrojeno puta ove sezone, Puntamičani su u devetom kolu Lige za ostanak solidno izgledali na parketu dok im nije nestalo snage. Nakon početnog privikavanja na agresivnu obranu Vrijednosnica Osijek kojom su domaćini došli do nekoliko »jeftinih« poena u prvoj četvrtini, nastavak poluvremena je donio puno bolju igru zadarskog sastava koji je u 14. minuti krenuo u veliki nalet i serijom 2:18 stigao do potpunog preokreta.

Ponedjeljak, Svibanj 2, 2022 08:06

Posljednji susret devetog kola Lige za ostanak Puntamičanima donosi veliku priliku da pobjedom nad Vrijednosnicama Osijek osiguraju dodatne kvalifikacije za ostanak u HT Premijer ligi. Igrači Roka Jurline su u dosadašnjem dijelu sezone slavili osam puta, jednom više od »Brokera« iz najvećeg slavonskog grada, te imaju sve u svojim rukama.

Petak, Travanj 29, 2022 08:24

Prije samo mjesec i pol dana Puntamičani su bili u, činilo se, bezizlaznoj situaciji. Puna tri mjeseca bez pobjede, s osutim igračkim kadrom i čvrsto na dnu ljestvice HT Premijer lige. Rijetki su tada momcima iz Jazina davali ikakve šanse za ostankom među domaćom elitom, no početak proljeća je donio pravo buđenje i tri uzastopne pobjede kojom se zelena družina "vratila u život" i izborila pravo da na parketu odlučuje o svojoj sudbini.

Utorak, Travanj 26, 2022 08:18

Puntamičani su u nedjelju imali lijepu priliku da dva kola prije kraja Lige za ostanak izravnom konkurentu Vrijednosnicama Osijek pobjegnu na dvije pobjede i dođu na korak od osiguravanja najmanje dodatnih kvalifikacija za ostanak među domaćom elitom. Da su na svom parketu svladali Furnir, igrači Roka Jurline bi imali sve u svojim rukama te bi im bio dovoljan samo jedan trijumf u preostala dva susreta kako bi izbjegli najcrnji scenarij. No, nije išlo.

Ponedjeljak, Travanj 25, 2022 08:20

Košarkaši Puntamike jučer su na domaćem parketu u susretu osmog kola Lige za ostanak poraženi od Furnira rezultatom 74:91 te će se do posljednjeg kola s Vrijednosnicama Osijek boriti za izbjegavanje posljednjeg mjesta u elitnom razredu hrvatske košarke. Zadrani su dobro otvorili utakmicu. Rastrčana igra u napadu i agresivna u obrani rezultirali su s početnih 7:0 Puntamičana, da bi nakon trice Emilija Banića semafor pokazivao i 10:1 za »Zelene«.