kk sonik puntamika

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Ožujak 16, 2021 11:04

Košarkaši Sonik Puntamike sinoć su na domaćem parketu u 24. kolu HT Premijer lige svladali Škrljevo rezultatom 86:84. U sastav se nakon nekoliko mjeseci izbivanja vratio Marino Šarlija, a trener Vlašić je mogao računati i na oporavljene Jakova Vladovića i Tea Petanija što se pokazalo kao prevelik zalogaj za goste koji su nakon velike borbe u posljednjim sekundama bili prisiljeni potpisati kapitulaciju.

Ponedjeljak, Ožujak 15, 2021 09:55

Vrijedna gostujuća pobjeda nad Zabokom na otvaranju trećeg kruga HT Premijer lige vratila je Puntamičane na stare staze uspjeha i omogućila treneru Hrvoju Vlašiću mirnih desetak dana pripreme za današnji ogled protiv Škrljeva. Momci s Kvarnera nalaze se u izvrsnoj seriji te su povezali pet uzastopnih trijumfa u hrvatskom prvenstvu, od čega tri na gostujućem parketu, i u Jazine dolaze po novi vrijedan »skalp«.

Utorak, Ožujak 2, 2021 09:17

Košarkaši Sonik Puntamike subotnjim gostovanjem kod Vrijednosnica Osijek završili su drugi krug natjecanja u HT Premijer ligi. Momčad Hrvoja Vlašića trenutno se nalazi na petom mjestu na ljestvici s 12 pobjeda i deset poraza te mirno gleda prema nastavku sezone i borbi za što je moguće bolju poziciju uoči doigravanja.

Nedjelja, Veljača 28, 2021 09:08

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su na gostovanju kod Vrijednosnica Osijek u 22. kolu HT Premijer lige rezultatom 92:86. Iako su većinu susreta bili na nekoliko poena zaostatka, igrači Hrvoja Vlašića nisu uspjeli u završnici ozbiljnije priprijetiti domaćinima koji su upisali prvu pobjedu nakon kraja prosinca. Početak susreta su obilježile manje poteškoće sa semaforom što je, izgleda, poremetilo Puntamičane koji su loše ušli u utakmicu.

Nedjelja, Veljača 14, 2021 12:06

Nakon što su prije nekoliko mjeseci u Jazinama srušili finaliste Kupa Krešimir Ćosić Splita i Zadra, teško je prekjučerašnju utakmicu protiv Šibenke istaknuti kao najbolju ove sezone, ali ono što su igrači Hrvoja Vlašića prije dva dana pokazali protiv suparnika iz Krešimirova grada jako je blizu izdanjima koje smo gledali prošle jeseni.

Utorak, Veljača 9, 2021 12:22

Teško izborena pobjeda protiv Alkara u subotu navečer vratila je osmjehe u zeleni dio košarkaškog Zadra. Serija negativnih rezultata i, prije svega, lošijih igara mučila je Puntamičane koji su kroz »pakleni« siječanj primali udarce od suparnika iznad svoje težinske kategorije, pa je okršaj s Milačićevim trupama bio idealna prilika za povratak na željene staze. Za nova dva boda bilo je potrebno punih 45 minuta natapati dres znojem, no trijumf je tim slađi.

Nedjelja, Veljača 7, 2021 11:14

Košarkaši Sonik Puntamike prekinuli su negativan niz i nakon dodatnih pet minuta svladali čvrsti i neugodni Alkar rezultatom 84:80. U tvrdoj i do posljednje minute neizvjesnoj utakmici na koncu je presudila veća smirenost domaćina koji je upisao 11. pobjedu u hrvatskom prvenstvu. Puntamičani su ponovno bili u oslabljenom sastavu.

Ponedjeljak, Veljača 1, 2021 10:22

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su na gostovanju kod Gorice rezultatom 103:61. Zadrani su se dobro držali prvih petnaestak minuta, ali kako je vrijeme odmicalo do izražaja je došla šira klupa domaćeg sastava koji je rutinski stigao do novih bodova. Puntamičani su nastupili bez ozlijeđenog Daniela Zovka koji zbog problema s koljenom nije ni putovao u Veliku Goricu, ali su i u »okrnjenom« sastavu sve do sredine druge dionice bili ravnopravan suparnik.

Nedjelja, Siječanj 31, 2021 10:22

»Pakleni« siječanjski raspored košarkaša Sonik Puntamike završava danas poslijepodne u Velikoj Gorici gdje će igrači Hrvoja Vlašića s početkom u 17 sati odmjeriti snage s trupama Josipa Sesara u lovu na 11. ovosezonsku pobjedu u domaćem prvenstvu. Zadatak je sve samo ne lagan. Domaćini u susret ulaze osokoljeni dobrim izdanjem u abaligaškom »balonu« u Banja Luci, dok su Zadrani u seriji od četiri uzastopna poraza.

Petak, Siječanj 15, 2021 08:50

Drugi ovosezonski gradski derbi pripao je suvereno košarkašima Zadra koji su izdominirali "mlađeg brata" u svim segmentima košarkaške igre i definitivno se može kazati da su im uspjeli uzvratiti za poraz doživljen u studenom u Jazinama. Očekivala se potpuno drugačija utakmica od te koja je završila 78:73 za Puntamičane, sukladno najavama koje su dolazile iz stožera Zadra.