reprezentacija

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Subota, Kolovoz 21, 2021 09:47

Prva prepreka na Europskom prvenstvu, reprezentacija Švicarske, je preskočena. I to bez većih problema. Hrvatske odbojkašice uzele su maksimum iz premijernog sraza sa Švicarkama. Pobjeda, i to s 3:0 što je donijelo maksimalna tri boda, scenarij je koji se i priželjkivao u stožeru reprezentacije pred početak EuroVolleya.

Subota, Lipanj 12, 2021 15:45

Mnoga velika nogometna imena iz svih kutaka svijeta ušla su u povijest ove najmasovnije i najpopularnije sportske igre, no najbrojnija se ipak vezuju uz kolijevku nogometa – Englesku.

Petak, Svibanj 7, 2021 09:20

Spektakl poslije spektakla. Dvorana Krešimira Ćosića na Višnjiku u samo jednu noć, onu s ponedjeljka na utorak, doživjela je posvemašnju preobrazbu. Čim je završilo finale UEFA-ine futsalske Lige prvaka Barca - Sporting, u dvorani su intenzivnim radovima podloga i ostala oprema za futsal zamijenjeni odgovarajućom podlogom i odbojkaškom opremom.

Nedjelja, Svibanj 2, 2021 09:17

Hrvatska rukometna reprezentacija prvi put je poražena u EHF EURO Cupu. U susretu 6. kola u Veszpremu, naša je pomlađena momčad izgubila od Mađarske rezultatom 26:22. Šteta jer bila je jako blizu velikog ostvarenja. Trebao joj je naime poraz manji od četiri pogotka razlike da bi osvojila EHF EURO Cup.

Utorak, Ožujak 2, 2021 10:06

Hrvatska ženska i muška odbojkaška reprezentacija do 17 godina okupile su se u Zadru ususret MEVZA turniru, koji je ujedno i prvi krug CEV kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Turnir će se od 12. do 14. ožujka igrati u ŠC Višnjik i SD Bibinje. Zadranin Antonio Surać, izbornik muške reprezentacije, vjeruje u dobru igru svojih igrača, koji su u skupini sa Slovenijom i Slovačkom:

Srijeda, Kolovoz 7, 2019 13:15

Sudeći prema izvještaju o troškovima reprezentacije za prošlu godinu, Grad je na ovu stavku u 2018. potrošio gotovo 600 tisuća kuna. Stoji to u odgovoru Grada Zadra vijećniku Akcije mladih, Antoniju Bausu, koji je na sjednici Gradskog vijeća u lipnju zatražio podatke o troškovima reprezentacije te kompletne podatke o troškovima putovanja gradonačelnika i njegovih pomoćnika, ali i ostalih djelatnika Grada Zadra.

Nedjelja, Travanj 14, 2019 12:15

U organizaciji Streljačkog kluba „Lovac“ Zadar, na streljani  na Žmirićima ovog vikenda održava se prvo kolo KUP-a RH u disciplini  „trap“. Budući da je kolo KUP-a kriterijsko natjecanje, prijavio se  značajan broj natjecatelja, među kojima su se mogli vidjeti i zlatni olimpijac iz 2016. u trapu (Rio de Janeiro) Josip Glasnović, a koji je prije par  dana u Emiratima osvojio kvotu za OI u Tokiju 2020., i Giovanni Cernogoraz, osvajač zlatne olimpijske medalje u trapu u Londonu 2012..

Nedjelja, Siječanj 20, 2019 20:19

U prvom susretu drugog kruga svjetskog rukometnog prvenstva u Njemačkoj i Danskoj, hrvatska reprezentacija je u Koelnu neočekivano izgubila od Brazila 26-29 (13-17) ugrozivši plasmanu u polufinale.
Nedjelja, Studeni 25, 2018 20:00

"Za mene je ovo posebno, jer sam član momčadi od 2006.

Nedjelja, Rujan 9, 2018 22:35

Hrvatski nogometaši doputovali su u nedjelju u južni španjolski grad Elche, gdje će u utorak protiv domaćina Španjolske pokušati doći do prvih bodova na startu Lige nacija, novog natjecanja u kojem su svjetski doprvaci smješteni u skupinu 4 prvog jakosnog razreda, a osim Španjolaca za suparnike u grupnoj fazi natjecanja imaju i Engleze koje su pobijedili u polufinalu SP-a u Rusiji.