kk hemofarm

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
kkhemofarm_boisa
Utorak, Veljača 16, 2010 00:00

Najgore je što smo se triput vraćali nakog velikog zaostatka i na kraju smo izgubili. To se ne smije dogoditi. Ako smo se već vratili toliko puta u utakmicu, trebali smo zadržati prednost i dobiti utakmicu, kazao je Boisa

kkhemofarm_plaisted
Nedjelja, Veljača 14, 2010 00:00

Naši problemi u napadu su bili sve veći što se bližio kraj utakmice. Mnogo napada u posljednjoj četvrtini nismo iskoristili - kazao je Trent Plaisted, centar Zadra.

jusup1001_1
Subota, Veljača 13, 2010 00:00

Iza Zadra su uvijek stajali navijači i jedino što je bilo sigurno je da su navijači uvijek bili tu. Volio bih da tako ostane - kaže Danijel Jusup

kkradnicki1001_ruzic
Petak, Veljača 12, 2010 00:00

Ovoga puta, ako se nađemo u sličnoj situaciji, moramo reagirati pametnije, smirenije i koncentriranije. Znamo što moramo popraviti u odnosu na tu utakmicu, a trener će nas sigurno dobro pripremiti i objasniti nam kako trebamo što braniti, a kako napadati, kazao je Ružić

kkzadar_kkhemofarm_peric3
Srijeda, Veljača 10, 2010 00:00

kkcibona_car2
Utorak, Veljača 9, 2010 00:00

kkzadar_kkhemofarm_stipcevic
Srijeda, Siječanj 27, 2010 00:00

Košarkaši Zadra vode na poluvremenu utakmice protiv Hemofarma u Vršcu 30:28. U prilog im ide užasan šut Hemofarma za tri poena (2/15), iako ni Zadrov nije sjajan (4/16).

Najbolji strijelci za sada su Rok Stipčević (8), Boisa i Ružić dali su po 7, a potonji je s 9 skokova uvjerljivo vodeći u tom segmentu igre.

Treću četvrtinu Hemofarm je dobio 24:19.

Posljednju četvrtinu Hemofarm je dobio 25:19 i tako na kraju slavio 67:58.

kksiroki1001_morovic

Velik dio onoga što su zacrtali uoči utakmice u Vršcu košarkaši Zadra uspješno su odrađivali tridesetak minuta. Na početku su imali čak i +8, ali tu su prednost brzo prosuli pa su se veći dio utakmice momčadi izmjenjivale u vodstvu. Zadrani su cijelo vrijeme bili tu negdje, igrali su solidno i bili ravnopravni sa favoriziranim domaćinom.

kkpartizanbg1001_ruzic
Utorak, Siječanj 26, 2010 00:00

Nakon sutrašnje utakmice u Vršcu neke će stvari sigurno biti jasnije. Izgubi li, Zadar će se naći u poziciji da osam kola prije kraja ima dvije pobjede manje od treće i četvrte momčadi na tablici (Zagreb, Hemofarm), s tim da su između još Budućnost i Olimpija (11-7).

Naš recept je ne dopustiti Hemofarmu da nas uvede u nekakvu nervozu. Iznimno je bitno zadržati mirnoću - kaže Danijel Jusup