Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Prosinac 23, 2021 09:09

Iz Košarkaškog kluba Zadar stigla je obavijest da, s obzirom na epidemiološku sliku i uvjete, ove godine neće biti tradicionalnog božićnog domjenka za sve sponzore, bivše i sadašnje igrače i djelatnike te prijatelje kluba, a novac predviđen za organizaciju božićnog domjenka proslijedit će se Udruzi za Down sindrom Zadarske županije koja je osnovana na proljeće 2004. godine, na inicijativu roditelja djece s Down sindromom te broji 40 djece i 110 članova.

Subota, Prosinac 18, 2021 08:15

Niz pobjeda košarkaša Zadra u HT Premijer lige produljio se do brojke devet nakon što je njihovom novom žrtvom u jučerašnjem srazu 15. kola postala momčad Furnira. Desetoplasirani sastav kojeg predvodi Jeronimo Šarin nije ni izbliza uspio Zadranima stvoriti probleme kao što je to bio slučaj u prvoj utakmici odigranoj u Krešinom domu kada su Dubravaši odolijevali do 33. minute, a ovog puta potrajali su tek jedno poluvrijeme.

Petak, Prosinac 17, 2021 08:18

Nakon novog regionalnog hladnog tuša doživljenog u nedjelju kontra Mornara pred sastavom Vladimira Anzulovića su dva gostovanja u razmaku od samo 42 sata. Prvo gostovanje spada u kategoriju lakših, protiv stanovnika donjeg doma HT Premijer lige momčadi Furnira, dok je teža zadaća ona koja Zadrane čeka u nedjelju, točno u podne, na parketu Mege Mozzart.

Utorak, Prosinac 14, 2021 08:16

Košarkaši Zadra morali su u nedjelju navečer priznati Mornaru da ih je nadmudrio u derbiju začelja ABA lige. Barani su se tako i petu sezonu u nizu osladili u Krešinom domu, u utakmici koja je bila prava natjecateljska, borbena i neizvjesna, i u kojoj je ulog bio izrazito velik za obje momčadi.

Ponedjeljak, Prosinac 13, 2021 08:17

Utakmica koja je mnogo toga rješavala po pitanju o(p)stanka u ABA ligi isklizla je iz ruku košarkaša Zadra. Mornar iz Bara se kao i protekla četiri puta pokazao neugodnim gostom Krešinog doma, odnijevši ponovno vrijedna dva boda Zadranima ispred nosa, a još teže im to sigurno pada kada su shvatili da Barani i nisu pobijedili toliko dominantno kao što su to činili proteklih sezona. U jednoj teškoj i borbenoj utakmici, iz čistog egala u 37.

Subota, Prosinac 11, 2021 09:12

Sastav pod vodstvom Vladimira Anzulovića nastavio je pozitivan niz rezultata i u derbiju HT Premijer lige kontra Cedevite Junior, svladavši ju u Domu sportova sa 73:67. Teška utakmica za obje momčadi, koju su na konto granitne obrane u završnih 15 minuta uspjeli na svoju stranu pritegnuti Zadrani.

Petak, Prosinac 10, 2021 08:09

Težak i zgusnut raspored košarkaše Zadra gura večeras po treći put u tek šest dana na teren. Nakon uspješne abaligaške nedjeljne matineje u Ljubljani, pa u utorak servirane osvete Škrljevu za poraz iz prvog kruga domaćeg prvenstva, momčad pod vodstvom Vladimira Anzulovića gostuje kod jednog od najnezgodnijih sastava HT Premijer lige, Cedevite Junior.

Četvrtak, Prosinac 9, 2021 08:44

Košarkaši Zadra ne odriču se nekih svojih ne baš dobrih navika, jer od početka sezone u svojoj dvorani jako teško na kraj izlaze s pripadnicima tzv. donjeg doma HT Premijer lige. Nakon što su na tešku muku izvlačili pobjede kontra Furnira, Vrijednosnica Osijek, Alkara i Gorice u neizvjesnosti su ih preko trideset minuta držali i Škrljevčani. Gosti iz Mavrinaca pokazali su se ponovno tvrdim orahom, srećom po Zadrane ovog puta nisu bili konkretni kao u onom prvom njihovom srazu u 2.

Srijeda, Prosinac 8, 2021 09:08

Nakon velike pobjede u Ljubljani momčad Vladimira Anzulovića imala je zadatak potvrditi taj uspjeh kontra Škrljeva u 13. kolu HT Premijer lige. Zadatak protiv momčadi koju Zadrani nisu zapamtili po dobrom iz prvog dijela prvenstva odrađen je na kraju upisivanjem dva nova boda, no put do 10. pobjede bio im je doslovno posut trnjem po kojem su se nabadali duge 32 minute.

Utorak, Prosinac 7, 2021 09:12

Proteklog vikenda su odigrane nove dvije utakmice Juniorske lige Dalmacije. Na parket su istrčali mladići iz tri zadarska kluba, pri čemu su igrači Marka Selina u gradskom okršaju izuzetno uvjerljivo svladali vršnjake iz Diadore rezultatom 37:113, dok su mladi Puntamičani na domaćem parketu poraženi od Alkara sa 75:96.