mali nogomet

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Veljača 24, 2022 08:46

Sjajnih posljednjih deset minuta donijeli su Varoši tri boda u 26. kolu Prve županijske malonogometne lige. Murvica je preko Matea Rončevića povela u 27. minuti, da bi Renato Nović, Karlo Klarin i Mate Bugarija režirali preokret i odmak od četiri boda na ljestvici od drugoplasiranog Tina. Ipak, »tinovci«, koji su lako izašli na kraj s Gaunima, imaju i utakmicu manje. Borba za prvo mjesto trenutačno se više čini utrkom za prestiž budući da dvije najbolje momčadi izravno ulaze u polufinale.

Utorak, Veljača 22, 2022 08:27

Veterani Nogometnog kluba Sabunjar pobjednici su 19. Dvoranskog prvenstva veterana Hrvatskog nogometnog saveza koje je u nedjelju završeno u Belom Manastiru i Dardi. Privlačani su u finalu s 3:1 svladali momčad Bilica iz Šibenika. Dva pogotka postigao je Šime Lovretić a jednom je strijelac bio Luka Lurlina. Na putu do prvog mjesta igrači Sabunjara su pobijedili u skupini H Kašinu s 2:0 (Lovretić 2) i Standard 3:0 (Kajtazi, Lovretić, Fatović).

Petak, Veljača 11, 2022 08:28

Kadeti Malonogometnog kluba Gauni osvojili su prvo mjesto u podskupini A skupine jug Prve futsalske lige mladeži. Veliki je to uspjeh momčadi kojoj je ovo bio debitantski nastup u natjecanju kojeg vodi HNS. U sedam utakmica sastav trenera Antonija Mitrovića imao je pet pobjeda i dva remija te će u četvrtfinalu igrati s Olmissumom, četvrtoplasiranim sastavom podskupine B, koji je u sedam utakmica imao četiri pobjede, jedan remi i dva poraza.

Četvrtak, Siječanj 27, 2022 08:27

Varoš se nakon 23. kola Prve županijske malonogometne lige vratila na prvo mjesto nakon pobjede protiv Puntamike. U 12. minuti bilo je 3:0 za Varoš, ali su Puntamičani uzvratili s dva gola Marija Marića i jednim Šime Lovretića s kojima su šest minuta prije kraja izjednačili na 3:3. Ipak, pobjedu Varoši donosi Mate Bugarije pogotkom u 37. minuti. Tin je u ovom kolu bio slobodan te je pao na drugo mjesto, s bodom zaostatka za Varoši. Slobodna je bila i Murvica koja je zadržala treće mjesto.

Četvrtak, Siječanj 20, 2022 08:40

U sve tri lige koje vodi Udruga za mali nogomet odigrane su prve utakmice u 2022. godini. Kontrol biro je u derbiju Prve lige protiv Tina vodio 1:0 na poluvremena. Ipak, s dva gola Roka Burčula i jednim Vlatka Kralja Tin je u nastavku dvoboja preokrenuo rezultat i osvojio tri boda s kojima je sačuvao prvo mjesto na ljestvici. Varoš je na drugom mjestu s dva boda manje, ali i utakmicom manje. U 22. kolu Varoš je u još jednom derbiju svladala Idassu Nadin nakon što je Mate Bugarija dvaput (10.

Utorak, Prosinac 21, 2021 14:26

Privlačka bura ni ovog petka i subote nije omela organizatora Šijavogu u već tradicionalnom obilježavanju božićnog malonogometnog turnira. Ove godine božićni turnir zajedno s humanitarnom prodajom održao se na školskom igralištu. Uigrane ekipe željno su iščekivale početak utakmica dok su se svi ljubitelji nogometa okupili uokolo ograđenog igrališta na tribinama.

Četvrtak, Prosinac 16, 2021 08:19 1

Sjajan potez Dominika Stojanova pet sekundi prije završetka utakmice između Kontrol biroa i Gauna obilježio je 21. kolo Prve županijske malonogometne lige. Kod rezultata 2:2 Stojanov je prešao liniju središta igrališta i nakon nekoliko koraka s lijeve strane uputio loptu prema golu Jakov Pinčića. Vratara Kontrol biroa je zbunio Ante Mršić budući da je okrenut leđima prema golu propustio loptu prema praznoj mreži za slavlje Gauna koji su tako okrunili veliki preokret nakon što su u 14.

Četvrtak, Prosinac 9, 2021 09:11

Malonogometni klub Gauni se ove sezone uključio u natjecanje Prve lige za mlađe uzraste. Riječ je o juniorima i kadetima koji su prošli vikend pod vodstvom Jurice Vidaković i Antonija Mitrovića kao prvi klub iz Zadarske županije (u juniorskoj ligi nastupaju i Pakoštane) odigrali utakmice Podskupine A za regiju jug. Velika je to novost za županijski futsal, posebno za rad s mlađim uzrastima s kojima su Biograjci prvi počeli organizirano trenirati.

Četvrtak, Prosinac 2, 2021 09:02

Dugo godina dvoboji Tina i Varoši idu u kategoriju županijskih malonogometnih klasika. Puno je međusobnih utakmica iza ova dva rivala, a drama ni ovaj put nije izostala. U utakmici 19. kola Prve ŽMNL Ivan Mandić u 14. i Toni Baždarić u 16. minuti donijeli su vodstvo Tina 2:0. Varoš uzvraća golovima Renata Novića i Mate Bugarije, a onda je na scenu stupio Roko Burčul i pogotcima u 31. i 37. minuti donio Tinu nedostižnih 4:2.

Četvrtak, Studeni 25, 2021 09:34

Pobjedom u Biogradu protiv Gauna Varoš se vratila na prvo mjesto Prve županijske malonogometne lige. Zadrani su se morali prilično namučiti za taj doseg nakon što su Biograjci poveli 3:1. Varoš je uzvratila s četiri gola zaredom, a dvoboj je neizvjesnost odveo Mateo Mitrović smanjivši u 35. minuti na 4:5. Ipak, minutu kasnije Mateo Bralić je precizan na 4:6 i domaćini više nisu imali snage za novi pokušaj preokreta.