finale

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Subota, Srpanj 9, 2022 13:22

Braća Sinković odveslali su još jednu dobru utrku te pobjedom u svojoj polufinalnoj utrci  osigurali ulazak u finale Svjetskog kupa. U cilj su ušli s vremenom 6:12.16 ostavivši za sebe posade Litve i Velike Britanije. Martin i Valent su od početka do cilja kontrolirali utrku i ostavili dojam da su mogli i pojačati ritam da je trebalo, ali su sigurnom i taktički odlično odrađenom utrkom ostavili snagu za ono najvažnije, a to je nedjeljno finale koje je na rasporedu u 14:01 sati.

Petak, Srpanj 8, 2022 10:38

Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić branit će naslov pobjednika Wimbledona u konkurenciji parova nakon što su u polufinalu trećeg teniskog Grand Slam turnira sezone pobijedili Kolumbijce Sebastiana Cabala i Roberta Faraha sa 6-7 (2), 7-6 (0), 4-6, 6-2, 7-6 (4) nakon četiri sata i 22 minute igre.

Mektić i Pavić su time došli do 11. uzastopne pobjede u Wimbledonu i sada su samo na koraka od obrane naslova.

Subota, Svibanj 28, 2022 19:15

Večerašnji okršaj Liverpoola i Reala u finalu Lige prvaka označit će vrhunac i završetak sezone na izmaku. Nije tajna da spomen ovih klubova svaki ljubitelj nogometa prvo pomisli na Lorisa Kariusa, koji je svojim tragikomičnim intervencijama prije četiri godine usmjerio prestižni trofej prema Madridu. Taj finale u Kijevu obilježila je i ozljeda Mohameda Salaha, nakon duela sa Sergijom Ramosom.

Petak, Svibanj 27, 2022 11:37

Splitska policija za vrijeme održavanja utakmice između Rijeke i Hajduka nije zabilježila nerede navijača, tek je privela 29 osoba zbog prekršaja iz Zakona o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima i Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Subota, Svibanj 7, 2022 23:14

Momčad Murvice osvojila je titulu prvaka Prve županijske malonogometne lige. U uzvratnom dvoboju finala Murvičani su večeras odigrali 1:1 protiv Stanova, što im je uz prednost od 2:0 iz prve utakmice bilo dovoljno za ponavljanje uspjeha iz 2014., kada su također osvojili ovo natjecanje, a godinu dana kasnije u finalu su izgubili od Varoši. S druge strane, Stanovi su izborili svoje prvo finale, koje je i najveći uspjeh ovog kolektiva.

Subota, Svibanj 7, 2022 11:52

Večeras (20.30 sati) u dvorani Mocire odigrat će se uzvratna utakmica finala doigravanja za prvaka Prve županijske malonogometne lige. U prvoj utakmici Murvica je s 2:0 pobijedila Stanove i tako došla do prednosti uoči posljedenjeg dvoboja sezone. U prvoj utakmici Murvičani su prepustili posjed Stanovima te su prilike dočekali iz kontre. Hoće li tu taktiku »crveni« primjenjivati i večeras?

Srijeda, Rujan 15, 2021 09:12

U organizaciji AK Sloboda prošle subote u Varaždinu su održani Kup i Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje (do 15 godina), uz više od 200 natjecatelja iz 33 kluba. Među njima je bilo i devet članova AŠK Zadar čije su kadetkinje u Kupu osvojile dva prva, jedno drugo i dva treća mjesta. Kate Nižić je pobijedila u skoku u dalj (5,33 m) dok je u bacanju kugle (3 kg) najbolja bila Anita Odžaković (12,90 m). U skoku u vis druga je bila Iva Grbić (160 cm).