finale

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Srpanj 22, 2021 09:13

Treće izdanje malonogometnog turnira Zara Dental centar kup ponovno je donijelo isti finaliste. Tako su na sinoćnjoj završnici o prvom mjestu odlučivali CB Nita, momčad koja je osvajala oba prethodna turnira, i Varoš koja je ta finala gubila. U preksinoćnjim polufinalima umorni Smiljevčani kao da su zakasnili na utakmicu, pa je Varoš preko Klarina i Vučkovića brzo povela 2:0.

Utorak, Lipanj 29, 2021 09:45

Tako blizu, a tako daleko. Tim bi se riječima najbolje mogla opisati sudbina KK Diadora koji je u finalu doigravanja za prvaka Druge muške lige Jug s pola koša poražen od makarske Amfore. Nakon prvog susreta koji je rezultatom 66:73 pripao Zadranima, u uzvratu u Jazinama slavili su gosti i s ukupnih 137:136 dobili priliku za ulazak u Prvu mušku ligu.

Petak, Lipanj 4, 2021 09:32

Uoči pete utakmice finala doigravanja prvenstva Hrvatske na "košarkaškoj Kalelargi" glavna tema nije veliki pad igrača Zadra u posljednja dva susreta, već popunjenost tribina Gripa. Nezadovoljstvo Zadrana počelo je već u ponedjeljak navečer kada je bilo vidljivo da se u gledalištu nalazi puno veći broj ljudi od dozvoljenog, a eskaliralo je u srijedu kada je postalo očito da to nije bio izolirani slučaj.

Petak, Lipanj 4, 2021 09:23

Ako je itko posumnjao, a mnogi su, nakon prve dvije utakmice odigrane na Višnjiku da će dalmatinska finalna serija biti lišena uzbudljivosti i neizvjesnosti, onda se gadno prevario. Splitski dio serije otišao je, kao i prvi dio one zadarske, na stranu domaćina i odluka o prvaku Hrvatske će pasti u odlučujućoj, petoj utakmici koja je na rasporedu sutra s početkom u 20 sati, u Krešinoj dvorani.

Srijeda, Lipanj 2, 2021 09:25

Mali broj igrača se može pohvaliti da su osvajali naslove i sa Zadrom i sa Splitom, a još manji da su imali čast sudjelovati u povijesnim trofejima dvaju najvećih dalmatinskih klubova. Među tom šačicom odabranih, među moćnom gomilicom, našao se i Damir Tvrdić koji je 1992. bio u sastavu Splita koji je osvojio prvi kup Hrvatske, da bi se punih 13 godina kasnije sa Zadrom okitio naslovom državnog prvaka. Prvim nakon dugih 19 godina čekanja.

Srijeda, Lipanj 2, 2021 09:04

Zadnje su sekunde prve četvrtine treće utakmice na Gripama, Justin Carter je potegao sa zvukom sirene sa svoje polovice i za divno čudo "bez koske" pogodio nevjerojatan šut s kojim je Zadar uvodnih 10 minuta zaključio na plus 14 (10:24), s čak šest zabijenih trica iz 10 pokušaja, dok je Split nalikovao onom Splitu s Višnjika, više na razbijenu vojsku, nego na ozbiljnog finalista.

Nedjelja, Svibanj 30, 2021 09:16

Mladi košarkaši Zadra izborili su finale juniorskog prvenstva nakon što su jučer u polufinalnom okršaju svladali vršnjake iz Bosca rezultatom 90:69. Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kojem su Zagrepčani pružili vrlo dobar otpor, nastavak je donio buđenje Selinovih trupa koje su ubacile u brzinu više i stigle do prilike da uspješnu sezonu okrune trofejom.

Srijeda, Svibanj 5, 2021 09:28

Završio je spektakl na Višnjiku. I to na spektukularan način. Novi klupski prvak Europe je portugalski Sporting koji je ovogodišnji pobjednik UEFA-ine Lige prvaka u futsalu. U ponedjeljak su u dvorani Krešimira Ćosića u Zadru u finallnom dvoboju rezultatom 4:3 pobijedili Barcelonu i to nakon velikog preokreta.

Ponedjeljak, Svibanj 3, 2021 09:32

U subotu su u Zadru odigrani polufinalni susreti futsalske Lige prvaka, a prvi su na teren izašli Sporting i Inter. Portugalci su rano poveli preko Cavinata, izjednačio je Borja sredinom poluvremena, da bi Guitta odmah vratio vodstvo Sportingu (2:1). U drugom je poluvremenu Sporting zahvaljujući Taynanu, Vareli i Ericku potvrdio pobjedu (5:2), a jedini preostali pogodak za Inter bio je autogol Paca.

Nedjelja, Rujan 6, 2020 10:49

Rukomet se vratio u dvorani Krešimira Ćosića, a čast da vrati rukomet »u život« imala je SEHA liga. Vrlo jako rukometno natjecanje koje se može podičiti odličnom organizacijom i jakim sponzorom stiglo je do svog kraja u sezoni 2019./20. Malo tko je očekivao da će se ovako nešto uspjeti odigrati, ali zadarski Višnjik je ponovno dokazao da je odličan domaćin, a SEHA liga je i više nego dobar gost, tako da nema razloga da i današnji dan ne ponudi spektakl na terenu.