Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Studeni 15, 2015 00:00

U 7. kolu stolnoteniske Superlige Donat je poražen u Splitu u dvoboju momčadi s dna ljestvice. Iako je već na početku sezone, kada je postalo jasno da će Donat u Superligi nastupati s juniorima i kadetima, bilo jasno da će Zadrani teško izboriti ostanak u ligi, određena nada je ipak postojala, s obzirom da u "elitnom" rangu hrvatskog stolnog tenisa ipak nema previše vrhunskih momčadi. No, ta nada polako nestaje.

Ponedjeljak, Studeni 9, 2015 00:00

Prije samo godinu dana, a pogotovo prije pet ili deset godina ovaj scenarij se činio nemoguć, no sadašnjica je sve samo ne idilična za zadarski sastav, koji i dalje u svojim redovima ima Luku Ukalovića i Marija Baljaka koji su bili jedni od nositelja igre Zadra u zlatnim vremenima

Ponedjeljak, Listopad 26, 2015 00:00

Žao mi je što nismo pobijedili jer smo imali priliku u petom setu. Međutim, najvažnije je da se dižemo, a to je garancija da će brzo doći i utakmice u kojima ćemo osvajati više od jednog seta ili jednog boda - rekao je Marin Masnić, trener Zadra

Ponedjeljak, Listopad 19, 2015 00:00

Već nakon prve izmjene sve je bilo jasno. Bjelovar je imao 2:0 i 125 drva viška

Nedjelja, Rujan 20, 2015 00:00

Najefikasniji u zadarskim redovima bio je Boris Barać sa 21 poenom. Glenn Cosey zabio je 14, a povratnik Marko Ramljak, koji je odjenuo dres ozlijeđenog Lovre Bašića (prst), 12 koševa

U konačnici je presudilo 40-ak srušenih drva više koji su Zagrepčani imali na svom kontu, pošto je nakon šest odigranih mečeva rezultat bio 3:3

Subota, Rujan 12, 2015 00:00

Mate Vucić u 16. je sekundi zaradio drugu osobnu pogrešku. Tako je to kada 17-godišnjak čuva 11 godina starijeg rođenog Zadranina, odraslog u Novom Sadu

Srijeda, Siječanj 11, 2012 00:00

Košarkaši Sonik-Puntamike u prvom ovogodišnjem prvenstvenom ispitu nisu uspjeli iznenaditi favoriziranog domaćina Jolly JBS. Dva boda su na kraju pripala Šibenčanima iako su Puntamičani imali prednost od 14 poena u prvoj četvrtini te su se nakon katastrofalne druge četvrtine uspijevali držati ostatak utakmice u živom rezultatu.